Social media

Czym są Social Media?

Media Społecznościowe to platformy, na których można prowadzić społeczną interakcję nie tylko ze znajomymi, ale też z zupełnie obcymi ludźmi. Wśród dostępnych na rynku SM można znaleźć najpopularniejszego obecnie Facebooka, LinkedIn przeznaczonego głównie do działań biznesowych, Instagram do umieszczania zdjęć z hashtagami czy Twitter do wymiany myśli w ograniczonej znakami przestrzeni wpisu.

Dlaczego właśnie media społecznościowe?

Odpowiedź jest niezwykle prosta – Media Społecznościowe to obecnie najpotężniejsze narzędzie do promowania własnego biznesu lub budowania marki osobistej. Dzięki wykorzystaniu możliwości jakie dają poszczególne Social Media, firmy mają możliwość dotarcia do milionów użytkowników, często mogąc sprecyzować grupę docelową pod kątem wykształcenia czy zainteresowań. Na sukces w SM składa się wiele czynników jak częstotliwość pojawiania się unikatowych wpisów na profilu czy pozyskiwanie wysokiej jakości fanów. Dlatego też, przed zaangażowaniem się w prowadzenie SM warto zgłębić temat aby maksymalnie wykorzystać potencjał, który oferują. Jeśli jednak nie jest to dla Ciebie możliwe, ponieważ prowadzisz firmę i nie masz czasu się tym zająć, tę misję pozostaw nam – a my wypromujemy Twoje produkty/ usługi w Socialach.

Zalety kampanii Social Media

check Natychmiastowe działanie
check Efektywna konwersja
check Personalizacja klienta
check Statystyki
check Elastyczny budżet
check Wysoka pozycja reklamy

Usługi Social Media

reklama_tekstowa

PROFIL FACEBOOK

Stworzymy Twój profil w jednym z najpopularniejszych Mediów Społecznościowych na świecie. Nie może zabraknąć Twojej firmy na „Fejsie”.

reklama_graficzna

PROFIL INSTAGRAM

Promuj się w sieci używając zdjęć i hashtagów, docieraj do nowych klientów o globalnym zasięgu niezależnie od płci i wieku.

reklama_gmail

LINKEDIN

Założymy dla Ciebie konto na LinkedIn, a ono pomoże Ci dotrzeć do potencjalnych partnerów biznesowych. Zaprezentuj swoją firmę wśród profesjonalistów.

Profil Facebook

Kto z nas go nie zna?
Najbardziej ogólny i kompleksowy kanał informacyjny, przez jednych uwielbiany, przez innych nienawidzony – jak to z najbardziej znanymi bywa. Facebook ma wiele zalet, przede wszystkim rozbudowany sposób komunikacji oraz ogromną bazę potencjalnych klientów, bez względu na to, czy Twoja działalność to B2B czy B2C.
Osoby prywatne, przedsiębiorstwa, ogromne korporacje i małe manufaktury – większość z nich ma profil na Facebooku. Twój poprowadzimy w oparciu o dobrą grafikę, świetne zdjęcie i przyciągający tekst. Wdrożymy także rozwiązania zwiększające zasięgi. Jeśli trzeba, odpowiemy na wiadomości, zostawiając Tobie crème de la crème każdego biznesu – pomyślną fina-lizację transakcji.

Najważniejsze zalety

Duże grono odbiorców
Różne typy reklamy
Świadomość marki

Profil Instagram

Konto na Instagramie jest bardzo istotne szczególnie w przypadkach, gdy adresatem Twojej oferty jest młodzież – chociaż i ten trend się zmienia.
Korzystając z tego kanału przemawiamy bardziej obrazem, niż słowem, ze szczególnym uwzględnieniem zdjęć. Instagram ma bogaty interfejs pozwalający na organiczne zwiększanie zasięgów – wystarczy wymienić chociażby (niesprawdzające się na FB) hashtagi.
Prowadząc Twój profil na Insta skupimy się właśnie na zdjęciach – Twoich produktów, Twoich usług, Twojego lifestylu... A więc wszystkiego, co można w interesujący sposób pokazać.

Najważniejsze zalety

Młodzi odbiorcy
Duża widoczność
Różne rodzaje reklamy

Profil Linkedin

Najmniej znany, najbardziej profesjonalny – tak w czterech słowach można określić LinkedIn.
To kanał sensu stricto dedykowany biznesowi. Prowadzenie konta na LinkedIn wymaga wyczucia, klasy i elegancji – nie ma tutaj miejsca na wygłupy i skracanie dystansu. Jeśli Twoim docelowym klientem są firmy, szczególnie te „poważne”, to zdecydowanie będzie to miejsce dla Ciebie. LinkedIn pomaga w nawiązywaniu i podtrzymywaniu relacji biznesowych, a my – nie chwaląc się – posiadamy w tym doświadczenie, które chętnie zainwestujemy w rozwój Twojego przedsiębiorstwa.

Najważniejsze zalety

Grono klientów biznesowych
Rozpoznawalność marki
Potencjalne nowe kontakty

Skontaktuj się z nami, przedstaw swoje oczekiwania,

a my opracujemy unikatowy projekt, który stanie się wizytówką Twojego biznesu

Jesteś ciekawe efektów naszej pracy? Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji!
Back to top of page