Social media

Czym są Social Media?

Media Społecznościowe to platformy, na których można prowadzić społeczną interakcję nie tylko ze znajomymi, ale też z zupełnie obcymi ludźmi. Wśród dostępnych na rynku SM można znaleźć najpopularniejszego obecnie Facebooka, LinkedIn przeznaczonego głównie do działań biznesowych, Instagram do umieszczania zdjęć z hashtagami czy Twitter do wymiany myśli w ograniczonej znakami przestrzeni wpisu.

Dlaczego właśnie media społecznościowe?

Odpowiedź jest niezwykle prosta – Media Społecznościowe to obecnie najpotężniejsze narzędzie do promowania własnego biznesu lub budowania marki osobistej. Dzięki wykorzystaniu możliwości jakie dają poszczególne Social Media, firmy mają możliwość dotarcia do milionów użytkowników, często mogąc sprecyzować grupę docelową pod kątem wykształcenia czy zainteresowań. Na sukces w SM składa się wiele czynników jak częstotliwość pojawiania się unikatowych wpisów na profilu czy pozyskiwanie wysokiej jakości fanów. Dlatego też, przed zaangażowaniem się w prowadzenie SM warto zgłębić temat aby maksymalnie wykorzystać potencjał, który oferują. Jeśli jednak nie jest to dla Ciebie możliwe, ponieważ prowadzisz firmę i nie masz czasu się tym zająć, tę misję pozostaw nam – a my wypromujemy Twoje produkty/ usługi w Socialach.

Zalety kampanii Social Media

check Natychmiastowe działanie
check Efektywna konwersja
check Personalizacja klienta
check Statystyki
check Elastyczny budżet
check Wysoka pozycja reklamy

Usługi Social Media

reklama_tekstowa

PROFIL FACEBOOK

Stworzymy Twój profil w jednym z najpopularniejszych Mediów Społecznościowych na świecie. Nie może zabraknąć Twojej firmy na „Fejsie”.

reklama_graficzna

PROFIL INSTAGRAM

Promuj się w sieci używając zdjęć i hashtagów, docieraj do nowych klientów o globalnym zasięgu niezależnie od płci i wieku.

reklama_gmail

LINKEDIN

Założymy dla Ciebie konto na LinkedIn, a ono pomoże Ci dotrzeć do potencjalnych partnerów biznesowych. Zaprezentuj swoją firmę wśród profesjonalistów.

kampania_produktowa

OPIEKA NAD PROFILEM

Nie masz czasu na prowadzenie Mediów Społecznościowych? A może followersi, influencerzy, hashtagi i lajki to nie Twój świat? My wiemy jak to się robi.

remarketing

FACEBOOK ADS

Czy wiesz, że na Facebooku jest już ponad 2,5 miliarda użytkowników? Ze swoją ofertą możesz dotrzeć do nich wszystkich, lub tylko do wybranych – a my Ci w tym pomożemy.

Jesteś zainteresowany współpracą? Napisz do nas!
Back to top of page