Kampanie PPC

Czym są Kampanie PPC?

Czym jest PPC? Co to oznacza? W wielkim skrócie to taki rodzaj reklamy gdzie zamiast za wyświetlenie płacisz, dopiero gdy ktoś w nią kliknie (z ang. Pay Per Click), a więc całkiem opłacalna i fajna opcja, kiedy nie jesteśmy pewni, jaką korzyść przyniesie nam reklama w sieci. To nie wszystko.

Google Adwords

Kampania Google Ads jest najpopularniejszą metodą reklamy typu PPC wykorzystywaną w marketingu internetowym. Dzięki wykorzystaniu tego narzędzia tworzy się optymalne dla potrzeb klienta kampanie. Są one modyfikowane zgodnie z danym zapotrzebowaniem i budżetem jakim dysponuje dana firma.

Właściwie przygotowana kampania ukierunkowana na sprzedaż odpowiedniej usługi lub produktu, trafiająca do konkretnej grupy odbiorców znacznie przekłada się na ruch w witrynie oraz wysoki poziom konwersji. W świecie dzisiejszej globalnej sieci powiązań potrzeba odpowiedniej siły przebicia, by znaleźć dotrzeć do grona odbiorców, jakie satysfakcjonuje firmy, i to właśnie przede wszystkim jest główną zaletą tejże metody.

Zalety kampanii Ads

check Natychmiastowe działanie
check Efektywna konwersja
check Personalizacja klienta
check Statystyki
check Elastyczny budżet
check Wysoka pozycja reklamy

Rodzaje kampanii Ads jakie prowadzimy

reklama_tekstowa

REKLAMA TEKSTOWA

Frazy i słowa kliczowe Twojej witryny w top wyników płatnych reklam

reklama_graficzna

REKLAMA GRAFICZNA

Atrakcyjne tematyczne bannery Twojej działalności w reklamach

reklama_gmail

REKLAMA W GMAIL

Dotrzyj do nowych klientów wykorzystując reklamy w skrzynce

kampania_produktowa

KAMPANIA PRODUKTOWA

Zwiększ obroty sklepu internetowego sprzedając produkty efektywniej

remarketing

REMARKETING

Spraw aby klienci którzy odwiedzili Twoją witrynę, wrócili do Ciebie

reklama_wideo

REKLAMA WIDEO

Tania i efektywna reklama wideo Twojej firmy w sieci

Reklama tekstowa

Posiadamy w naszych szeregach osoby zwane copywriterami. Zapewnią obsługę tekstową Twojego podmiotu w taki sposób, by ofertę czytało się dobrze, a wszystkie informacje, które chcesz przekazać, docierały w przejrzysty i intrygujący sposób. Jesteś zainteresowany publikacją artykułu sponsorowanego? Szukasz kogoś, kto stworzyłby treści na Twoją stronę? Trafiłeś dobrze. Nasi copywriterzy przygotują dla ciebie każdy rodzaj reklamy tekstowej w taki sposób, by czytało się ją jednym tchem, a treść ostatecznie przekonywała klienta, że potrzebuje właśnie Twojego produktu. Dobry tekst nie jest zbiorem chaotycznie postawionych znaków, a logicznym związkiem przyczynowo – skutkowym, gdzie każde słowo jest drogowskazem.

Najważniejsze zalety

Dokładny opis
Wzbudzenia zainteresowania
Prostota

Reklama graficzna

Często bardziej skuteczna, niż niejeden dobry tekst. Opracowujemy je także w oparciu o GoogleAds. Tworzymy reklamy nieruchome, animowane – wszystko zależy od Twoich preferencji.
Prosty obraz, często przedstawiony w sposób niejednoznaczny, będzie zawierał najważniejsze informacje o Twojej firmie. Prowadzimy kampanie displayowe, które gwarantują powtarzalność Twojej grafiki na stronach odwiedzanych przez potencjalnego klienta. Robimy to w sposób, który nie pozwoli zapomnieć o Twojej ofercie, jednocześnie przedstawionej w sposób łagodny i nienachalny.

Najważniejsze zalety

Przyciąganie uwagi
Niski koszt
Świadomość marki

Reklama w Gmail

Poczta elektroniczna, przynajmniej w biznesie, wypiera tradycyjne formy komunikacji. W związku z jej rozwojem, zwiększa się także ilość treści, które otrzymujemy każdego dnia. Zapewnimy, by Twoja reklama nie trafiała do losowych osób, a była wyraźnie spersonalizowana i trafiała do Twoich przyszłych targetów. Na pewno znasz to z doświadczenia, gdy na górze listy Twojej skrzynki odbiorczej pojawiają się reklamy, które natychmiast usuwasz. Twoją firmę zaprezentujemy w ten sposób, by adresaci nie tylko wiadomości odczytali, ale ulegli przeświadczeniu, że chcą skorzystać z jej oferty. To kwestia kluczy, które znamy – możesz nam zaufać.

Najważniejsze zalety

Wybór grupy docelowej
Wysoka konwersja
Analiza i statystyki wyników

Remarketing

W biznesie każdy odbiorca jest na wagę złota. Jeśli nie zainteresuje go Twoja oferta za pierwszym razem, warto o niego powalczyć. Zrobimy to za Ciebie. Zadbamy o to, by potencjalny klient zobaczył ją ponownie. Częste, ale nie nachalne powielanie reklamy jest zabiegiem, który podświadomie zbuduje wizerunek Twojej marki u klienta i zachęci do zapoznania się z ofertą. Tak działa remarketing – to mozolne budowanie świadomości Twojej oferty, aż do uzyskania upragnionego efektu. Zadbamy o to w oparciu o GoogleAds, ale nie tylko. W celu uzyskania jak najlepszego efektu możemy połączyć GoogleAds z dowolną kampanią z naszego portfolio.

Najważniejsze zalety

Większa konwersja
Świadomość marki
Dodatkowi klienci

Reklama wideo

Filmy, filmiki, spoty reklamowe... Coraz bardziej popularna forma budowania wizerunku i pozyskiwania klientów. Robimy to nie tylko zawodowo, ale i hobbystycznie. Cały proces – od scenariusza, reżyserii, montażu – przeprowadzimy pod Twoim czułym okiem. Następnie, w zależności od oczekiwań, wypromujemy spot tam, gdzie będziesz chciał. Facebook, Instagram? Wykorzystaj swój zasięg przedstawiając wizualną formę. Reklama Twojej firmy na YouTube? Nic łatwiejszego. Pamiętamy o ważnych w tej dziedzinie fundamentach: estetyzmie i minimalizmie. Na pewno znasz uczucie, gdy podczas relaksu przy ulubionej muzyce „wskakują” reklamy, którychjedynym wywołanym efektem jest wściekłość odbiorcy. Krótkie spoty, delikatność w realizacji, dyskrecja podczas przedstawiania – oto klucze, które otworzą drzwi Twojego odbiorcy.

Najważniejsze zalety

Wyróżnienie przed konkurencją
Przykucie uwagi
Wysoka oglądalność przez młode osoby

Skontaktuj się z nami, przedstaw swoje oczekiwania,

a my opracujemy unikatowy projekt, który stanie się wizytówką Twojego biznesu

Back to top of page