Pozycjonowanie

O co chodzi z pozycjonowaniem?

Najprościej ujmując pozycjonowanie to ogół działań, które mają sprawić, by Twoja witryna trafiła na jak najwyższej pozycji wyszukiwań w wyszukiwarce internetowej np. Google, Bing, Yahoo!. W skrócie SEO (z ang. Search Engine Optimization. W praktyce te działania polegają na poprawieniu widoczności Twojej strony przez oczy wyszukiwarki. Można to osiągnąć poprzez optymalizację treści, działania, dodanie odpowiednich zabezpieczeń, a nawet poprawę opisu strony na Google Moja Firma.

Czy to działa?

Być może zadajesz sobie pytanie “A właściwie po co to wszystko i czy da mi to jakikolwiek efekt?”. Pozycjonowanie może wydawać się syzyfową pracą. W rzeczywistości jest to pracochłonny proces, ale dający mierzalne efekty. Każde działanie mające na celu poprawienie naszej witryny wpływa na jej widoczność w sieci. Jednak tych działań należy podjąć bardzo dużo i potrzeba trochę czasu, aby zobaczyć pierwsze efekty. Najwięcej korzyści przynoszą unikalne i wartościowe treści, które pomogą Ci dotrzeć do Twojej grupy docelowej. Wymaga to niemałego zaangażowania. Dodatkowo nad takim procesem trzeba czuwać oraz kontrolować. Może warto więc zostawić całą tę pracę profesjonalistom, żebyś Ty mógł zająć się kontaktem z Twoimi klientami , których już niebawem będzie coraz więcej. I jak wchodzisz w to?

Korzyści z pozycjonowania

check Dobór słów kluczowych
check Wzrost zamówień
check Wizytówka moja firma
check Monitoring pozycji
check Większe grono klientów
check Przyjazna cena
check Zdobywanie wartościowych linków
check Budowa konkurencyjności marki
check Grupa docelowa klientów

Trzy obszary pozycjonowania

pozycjonowanie_stron

POZYCJONOWANIE
STRON

Zadbaj o widoczność w sieci i zawalcz o pierwszą stronę w Google

pozycjonowanie_sklepow

POZYCJONOWANIE
SKLEPÓW

Pomożemy ściągnąć klientów właśnie do Twojego sklepu!

pozycjonowanie_lokalne

POZYCJONOWANIE
LOKALNE

Prowadzisz biznes lokalnie? Twoja okolica musi się o tym dowiedzieć!

Nie jesteś pewien jaki rodzaj pozycjonowania będzie odpowiadał twoim potrzebom? Nic straconego! Pomożemy Ci w wyborze najlepszych opcji!
Back to top of page