Pozycjonowanie

O co chodzi z pozycjonowaniem?

Najprościej ujmując pozycjonowanie to ogół działań, które mają sprawić, by Twoja witryna trafiła na jak najwyższej pozycji wyszukiwań w wyszukiwarce internetowej np. Google, Bing, Yahoo!. W skrócie SEO (z ang. Search Engine Optimization. W praktyce te działania polegają na poprawieniu widoczności Twojej strony przez oczy wyszukiwarki. Można to osiągnąć poprzez optymalizację treści, działania, dodanie odpowiednich zabezpieczeń, a nawet poprawę opisu strony na Google Moja Firma.

Czy to działa?

Być może zadajesz sobie pytanie “A właściwie po co to wszystko i czy da mi to jakikolwiek efekt?”. Pozycjonowanie może wydawać się syzyfową pracą. W rzeczywistości jest to pracochłonny proces, ale dający mierzalne efekty. Każde działanie mające na celu poprawienie naszej witryny wpływa na jej widoczność w sieci. Jednak tych działań należy podjąć bardzo dużo i potrzeba trochę czasu, aby zobaczyć pierwsze efekty. Najwięcej korzyści przynoszą unikalne i wartościowe treści, które pomogą Ci dotrzeć do Twojej grupy docelowej. Wymaga to niemałego zaangażowania. Dodatkowo nad takim procesem trzeba czuwać oraz kontrolować. Może warto więc zostawić całą tę pracę profesjonalistom, żebyś Ty mógł zająć się kontaktem z Twoimi klientami , których już niebawem będzie coraz więcej. I jak wchodzisz w to?

Korzyści z pozycjonowania

check Dobór słów kluczowych
check Wzrost zamówień
check Wizytówka moja firma
check Monitoring pozycji
check Większe grono klientów
check Przyjazna cena
check Zdobywanie wartościowych linków
check Budowa konkurencyjności marki
check Grupa docelowa klientów

Trzy obszary pozycjonowania

pozycjonowanie_stron

POZYCJONOWANIE
STRON

Zadbaj o widoczność w sieci i zawalcz o pierwszą stronę w Google

WIĘCEJ
pozycjonowanie_sklepow

POZYCJONOWANIE
SKLEPÓW

Pomożemy ściągnąć klientów właśnie do Twojego sklepu!

WIĘCEJ
pozycjonowanie_lokalne

POZYCJONOWANIE
LOKALNE

Prowadzisz biznes lokalnie? Twoja okolica musi się o tym dowiedzieć!

WIĘCEJ
Nie jesteś pewien jaki rodzaj pozycjonowania będzie odpowiadał twoim potrzebom? Nic straconego! Pomożemy Ci w wyborze najlepszych opcji!

Pozycjonowanie lokalne

Przedstawiając sprawę w ogromnym uproszczeniu – pozycjonowanie to zabieg, dzięki któremu Twoja oferta będzie „na górze listy” wyszukiwań.
Bez względu na to, czego szukamy, rzadko zdarza się otwierać drugą i kolejną ze stron, prawda? Jeśli oferujesz usługi lub produkty „na miejscu”, najważniejsze będzie pozycjonowanie lokalne. To proste działanie, mające zwiększyć widoczność Twojej firmy w najbliższych okolicach. Chcesz, by Twój warsztat samochodowy był „na górze listy”? Zakładasz firmę, która świadczyć będzie usługi kosmetyczne i liczysz na tłumy klientów? Musisz być widoczny „u siebie”.
Pomożemy Ci.

Najważniejsze zalety

Budowanie lokalnego wizerunku
Większa ilość klientów
Analiza i statystyka wyników

Pozycjonowanie sklepów

Jeśli prowadzisz sklep internetowy, nie możesz oprzeć się wyłącznie na kampaniach PPC opisanych powyżej. Ważne jest zwiększenie widoczności. Bez względu na to, czy dopiero startujesz, prowadzisz sklep kilka lat lub jesteś na etapie planowania – pozycjonowanie na pewno Ci pomoże.

Najważniejsze zalety

Większa konwersja
Rozpoznawalność marki
Raportowanie wyników

Pozycjonowanie stron

Widoczność Twojego biznesu w wyszukiwarkach internetowych, zwłaszcza jeśli oferta jest ponadlokalna, to jeden z ważniejszych kluczy do sukcesu, ponieważ konkurencja Twojego przedsiębiorstwa rośnie wprost proporcjonalnie do jego zasięgu.
Bazując tylko na „ręcznym” pozycjonowaniu, a więc opiniach Twoich klientów zamieszczanych w internecie, bardzo ciężko tę widoczność zbudować. Konieczne są narzędzia, które posiadamy, a które sprawią, że stopniowo będziesz piął się w górę. W przenośni, i dosłownie.

Najważniejsze zalety

Wysokie pozycje Google
Większa konwersja
Raporty z działań

Skontaktuj się z nami, przedstaw swoje oczekiwania,

a my opracujemy unikatowy projekt, który stanie się wizytówką Twojego biznesu

Back to top of page